Головоломка захистить дітей від гаджетів!

31.05.2019

Магазин головоломок Кубик вже багато років стоїть на варті інтелектуального розвитку українських дітлахів. Наші головоломки розвивають нестандартне мислення, просторову уяву, та прокачують моторику. А ще, вони настільки цікаві, що діти забувають про свої гаджети і концентруються виключно на рішенні головоломки.

До Дня захисту дітей ми оголошуємо безпрецендентну і безстрокову акцію! В наших магазинах тепер можна обміняти Iphone X на Gan X, який на сьогодні є найтехнологічнішим кубиком 3х3 в світі.

GAN 356 X оснащений новою системою натягу IPG (тепер на кожній гайці можна виставляти кут тиску пружин) і має можливість самостійної зміни магнітів. Кубик поставляється зі спеціальними магнітними капсулами різної сили тяжіння, і додатковими гайками з різним натягом пружин... Але не переймайтесь, в нас настільки круті умови, що ви можете обміняти  Iphone X на Gan X без будь-яких доплат!

Також нагадуємо, що від самого заснування нашої компанії в кожному магазині діє акція, за якою ви можете обміняти свій час на море позитивних емоцій від гри з нашими іграми та головоломками. Чекаємо вас в гості!

photo_2019-05-30_17-29-24.jpg


Возврат к списку