Головоломка захистить дітей від гаджетів!

31.05.2019

Магазин головоломок Кубик запускає безстрокову акцію приурочену до Дня захисту дітей! 

Магазин головоломок Кубик вже багато років стоїть на варті інтелектуального розвитку українських дітлахів. Наші головоломки розвивають нестандартне мислення, просторову уяву, та прокачують моторику. А ще, вони настільки цікаві, що діти забувають про свої гаджети і концентруються виключно на рішенні головоломки.

До Дня захисту дітей ми оголошуємо безпрецендентну і безстрокову акцію! В наших магазинах тепер можна обміняти Iphone X на Gan X, який на сьогодні є найтехнологічнішим кубиком 3х3 в світі.

GAN 356 X оснащений новою системою натягу IPG (тепер на кожній гайці можна виставляти кут тиску пружин) і має можливість самостійної зміни магнітів. Кубик поставляється зі спеціальними магнітними капсулами різної сили тяжіння, і додатковими гайками з різним натягом пружин... Але не переймайтесь, в нас настільки круті умови, що ви можете обміняти  Iphone X на Gan X без будь-яких доплат!

Також нагадуємо, що від самого заснування нашої компанії в кожному магазині діє акція, за якою ви можете обміняти свій час на море позитивних емоцій від гри з нашими іграми та головоломками. Чекаємо вас в гості!

photo_2019-05-30_17-29-24.jpg


Возврат к списку