Перші новинки лютого

07.02.2019

Новинки від провідних виробників головоломок Hanayama, ThinkFun,Еureka.

6* Піщаний годинник (Huzzle Hourglass)


Бренд Hanayama додає до своєї колекції тільки найкращі головоломки. Серед критеріїв відбору головними є естетика і цікавість розв`язку. Придумати складну і цікаву головоломку не просто, а придумати головоломку яка задовольняє вимоги відбору Hanayama ще складніше. Саме тому Huzzle Hourglass варта вашої уваги. Головоломка складається з двох пар предметів. З ретельно продуманим дизайном і хитрим рухом фігур це буде непросто вирішити. Розроблено корейским дизайнером JinHoo Ahn

Гра-головоломка Гудіні | ThinkFun Houdini


Гра головоломка від всесвітньо відомого американського виробника ThinkFun.
Спробуйте відчути себе Гудіні і вирішити 40 головоломок, випутиваясь з вузлів і ланцюгів.
Просто закріпіть Гудіні, використовуючи мотузки, замок і кільця за завданнями на картках. Потім застосуєте свою магію, щоб звільнити його, не знімаючи застібки! Це кумедна і не менш складна гра, яка може здатися легкою, але рішення кожного завдання зажадає від вас максимального уяви і логічних навичок.

Серія Grand Master Puzzles


Перед вами серія з 6 цікавих, складних та презентабельних головоломок. Головне завдання кожної з них - це розібрати і зібрати елементи. Розвиває моторику рук і логічне мислення. Серед складних металевих головоломок це хороше співвідношення ціни та якості.
Возврат к списку