Результати Ukrainian Open 2019

11.06.2019

Традиційно на початку червня в Києві пройшли змагання зі швидкісного збирання головоломок Ukrainian Open 2019

8-9 червня в стінах Українського дому пройшли змагання зі швидкісного збирання головоломок “Ukrainian Open 2019”, які щорічно проводяться на початку літа за підтримки магазину головоломок Кубик.
ГЩ.jpg

250 учасників з різних куточків України показували свою вправність збирання механічних головоломок в 13 офіційних дисциплінах WCA. Змагання зібрали велику кількість новачків, що тільки починають свій шлях в спідкубінгу, а також привернули до себе увагу цілої плеяди національних рекордсменів швидкісного збирання головоломок. Тож, в рамках проведення “Ukrainian Open 2019” не обійшлось без встановлення нових рекордів.

Максим Єлі оновив показник середнього часу збирання кубиків 6х6 та 7х7 з трьох спроб. Його результат склав 108 секунд і 172 секунди відповідно. Олексій Лукін найшвидше в Україні склав мегамінкс в одиничній спробі з результатом 38,36 секунди, і встановив рекордний середній час з 5 спроб з результатом 45,62 секунди.

В програмі Ukrainian Open 2019 були не тільки спортивні змагання. Учасники конкурсу мозаїк показували свою вправність у мистецтвi збирання картин з механічних головоломок. На очах гостей кубики перетворилися з головоломки на предмет мистецтва.

 Детальніше ознайомитись з результатами можна за посиланням

 Картини з 500 кубиків, які брали участь в конкурсі мозаїк можна побачити на нашій сторінці Instagram.


Возврат к списку