Smart Cube Fest: Змагання з спiдкубiнгу в Києві

22.10.2018

9-11 листопада в Києві відбудеться Smart Cube Fest: змагання по швидкісному збиранню головоломок, прекрасна можливість інтелектуального відпочинку для всієї сім'ї, та гарна нагода для школярів розігріти свій мозок після осінніх канікул.   

Що: Smart Cube Fest
Коли: 9-11 листопада
Де: Київ Хрещатик 2.(Український дім)
Офіційний сайт змагань: http://wca.org.ua/SmartCubeFest2018/
Офіційний чат змагань: https://t.me/kubikinua
Реєстрація триватиме  до 5 листопада за посиланням:
Вартість участі: 1 дисципліна 50 грн, 2 і більше дисциплін 100 грн.

На Smart Cube Fest столицю України відвідають любителі головоломок з усіх куточків країни, та навіть ближнього зарубіжжя. Для когось це вже буде далеко не першим змаганням, а будуть і такі люди що вперше спробують свої сили в спідкубінгу.

dcba03871f2face35f17f1b12744c44d12128bb4.jpeg


Якщо ви давно мали бажання взяти участь у змаганнях зі спідкубінгу, але чекали слушної нагоди то вона зараз перед вами, адже Smart Cube Fest це:

  • Масштабно. Показувати свою вправність у збиранні головоломок на швидкість буде 250 учасників.

  • Саморозвиваюче. На змагання приїдуть національні рекордсмени України з усіх дисциплін. У вас буде чудова можливість подивитись, як збирають головоломки найкращі спідкубери, які з радістю поділяться з вами секретами своїх високих результатів і дадуть вам правильні настанови для подальшого розвитку в спідкубінгу.

  • Дружньо. Цілком можливо, саме на Smart Cube Fest ви познайомитесь з людиною, яка з таким самим захопленням збирає головоломки, і живе в сусідньому, чи навіть, одному з вами будинку, про що до змагань ви й не здогадувались.

  • Для всіх вікових категорій. Якщо вам вже за кілька десятків і ви думаєте що спідкубінг для дітей та підлітків то приходьте на Smart Cube Fest і переконайтесь у зворотному. Якщо у вас є дитина віком до 10 років і ви думаєте, що такі змагання тільки для доросліших дітей, то у нас  буде проведено окремий фінал для дітей віком до 10 років.

  • Зручно. Smart Cube Fest проходитиме в самому центрі Києва в Українському Домі.

  • Круто, атмосферно та незабутньо. Реєструйтесь та приходьте 9-11 листопада, щоб в цьому впевнитись.Якщо виникли питання по реєстрації, читайте нашу статтю для новачків


Відео з минулих змагань:     Возврат к списку