Відкрита реєстрація на Smartсube Fest Kyiv 2019

19.09.2019

Відкрита реєстрація на Smartсube Fest Kyiv 2019 - змагання зі швидкісного збирання головоломок. Скористайтесь можливістю стати частиною наймасштабніших змагань за всю історію українського спідкубінгу!

Що: Змагання зі швидкістного збирання головоломок Smartсube Fest Kyiv 2019
Де: Український дім( Київ вул.Хрещатик 2)
Коли: 2-3 листопада
Офіційний сайт змагань
Smartсube Fest Kyiv 2019 на Facebook
IMG_5184.jpg
Вже традиційно, за підтримки магазину головоломок Кубик в Києві проводяться змагання зі збирання механічних головоломок . Але цього року ми не просто підтримуємо традиції. Ми разом з вами плануємо вийти на абсолютно новий рівень!
Smartсube Fest Kyiv 2019 стане наймасовішим змаганням за всю історію українського спідкубінгу, адже в змаганнях візьме участь 500 учасників, серед яких найкращі кубери України та Європи.
Для гостей ми приготували ще більше приємних сюрпризів, ще більше цікавих активностей, та ще більше яскравих емоцій.
Щоб стати учасником змагань треба зареєструватися на сайті всесвітньої асоціації спідкубінгу (WCA), а потім придбати квиток, що відповідає кількості дисциплін на які ви зареєструвались.
Якщо ви хочете на власні очі спостерігати захопливі спідкуберські баталії, або підтримати когось з учасників то придбайте гостьовий квиток в нас на сайті.
Дізнатись багато цікавого, отримати відповіді на хвилюючі питання з приводу змагань, поспілкуватися на теми кубінгу, головоломок і не тільки, можна в офіційному чаті.
Чекаємо вас на Smartсube Fest Kyiv 2019!


Возврат к списку