Знай наших! Нові українські головоломки!

18.02.2019

 Магазин головоломок Кубик поповнив свій асортимент крафтовими головоломками українського бренду N-maze 


Магазин головоломок Кубик продовжує збирати вітчизняні бренди головоломок під своїм дахом. Віднедавна компанію нашим брендам "SmartCube"(механічні головоломки), "Заморочка"(колекція дерев`яних головоломок) і "Точка Сборки"(багатозадачні головоломки) склали крафтові лабіринти N-maze. Пропонуємо більш детально ознайомитися з основними представниками цієї серії. 


Крафт головоломка Криптос виглядає стильно і незвично. Це одночасно і логічна загадка, і гарний сувенір, який приємно виглядає в руках або на робочому столі. Криптос складається з чотирьох, пов'язаних між собою невеликих лабіринтів, які перебувають на обох сторонах головоломки. Для його вирішення вам потрібно буде повертати лабіринт по черзі кожною стороною до себе.


N-Maze Woodo - це крафтовий лабіринт з кульками. Він складається з декількох рівнів. Переміщайте верхній рівень Лабіринту Вуду, щоб провести всі 4 кульки від старту до фінішу і назад. Пересувати кульки потрібно одночасно. Якщо ви проведете до кінця тільки одну кульку і візьметеся за наступний, то перший заблокує рух кола Вуду і вам доведеться починати спочатку.

Флагман лінійки лабіринтів від українського бренду N-Maze:3D лабіринт Мінотавра. Незвичайна конструкція з двома рівнями, яка відрізняється оригінальною механікою і стильним дизайном в купі з високим рівнем складності буде чудовим викликом для людей, які вирішували щось схоже і зрозуміли, як це працює.
Возврат к списку