Головоломки для дорослих

Руйнуємо міфи про те, що головоломки призначені тільки дітям

У широкого загалу людей склалось  бачення того, що головоломки цікаві тільки для дітей чи підлітків, в той час, як в житті дорослої людини вистачає своїх, фінансових і соціальних головоломок.

Наш багаторічний досвід функціонування магазину-шоуруму, в якому є можливість розгадувати головоломки чи грати в логічні ігри до їх покупки, підтверджує інтерес дорослої аудиторії. Неодноразово траплялися випадки, коли батьки приводили своїх дітей за кубиками Рубика, і чекаючи на вибір свого чада, самі починали ознайомлюватись з асортиментом та вирішувати завдання, і йшли з магазину маючи довший список покупок, ніж планувалося.

article-main.jpg

Крім того, головоломки можуть стати гарним подарунком для дорослої людини. Якщо ви шукаєте подарунок своїм друзям,рідним чи колегам, то головоломки стануть найкращим варіантом в ситуаціях коли:

     - Не знаєте що подарувати «Людині в якої все є» (Таке формулювання часто звучить від людей, котрі за пошуком подарунку заходять до нашого магазину);

     - Не знаєте конкретних бажань, чи уподобань людини якій збираєтесь щось дарувати;

     - Вам набридло робити банальні подарунки, і ви хочете знайти щось оригінальне, що гарантовано б сподобалося тому, хто отримуватиме подарунок;

     - Любите головоломки, і хочете зробити подарунок собі.         

Річ котра робить головоломку універсальним подарунком, який підійде для всіх людей не зважаючи на соціальний стан,гендерну,релігійну чи расову належність,  це її челенджовість. Даруючи головоломку ви не просто даруєте людині річ, ви даруєте їй виклик, і будьте певні такий подарунок неодмінно сподобається. Вже за кілька миттєвостей головоломка буде розпакована, а виклик прийнято. Бо для багатьох людей яких  засмоктує повсякденна рутина, підсвідомо бажаною річчю в їх житті стає саме необхідність нових викликів.

Ексклюзивності подарованому вами челенджу додає той факт, що на відміну від багатьох життєвих викликів,  розв'язання головоломки не залежить від купи зовнішніх неконтрольованих обставин, чи поведінки та рішень інших людей. Є проблема, людина і єдине правильне вирішення цієї проблеми, без дедлайнів,звітів і нарад. Коли все залежить тільки від тебе - це розкіш, яку в сучасному світі люди не завжди можуть собі дозволити.

Спеціально для вас, ми підібрали кілька варіантів для «розкішного» подарунку.

article01.jpgДля людей, які тільки починають знайомитися з тонкощами світу головоломок серія «Заморочка» стане надійним провідником. Головоломки цієї серії виконані з дерева, мають приємні тактильні відчуття, і є доволі складними та дуже цікавми в розвязанні. А широта лінійки дозволить підібрати ідеальну для вас головоломку по суті завдання, його складності, та зовнішньому вигляду. Крім того, «Заморочки» можна скомпонувати в набори від 5 до 20 одиниць. Приємним бонусом для любителів логіки будуть «задачі на додачу», які можна знайти на зворотній стороні кожної «Заморочки»


article02.jpgГарним варіантом для подарунку є головоломки «Cast Puzzle» та «Constantin». Ці два бренди об`єднує якість виготовлення головоломок, оригінальність і запатентованість механізмів, і найголовніше цікавість процесу розв`язання. Головоломки цих брендів можуть бути не тільки вправою для мозку, а й гарним елементом декору приміщення, адже мають дуже презентабельний, і солідний зовнішній вигляд.article03.jpgCast Puzzle виробляє головоломки з металу і поєднує в своїй лінійці, як чоловічу брутальність так і жіночу елегантнісь дизайнів.

Constantin  це серя унікальних дерев`яних головоломок, яка ввібрала в себе, крім усього вище сказаного, німецьку якість та ексклюзивність на території України, адже наш магазин є офіційним дистриб`ютором головоломок Constantin.Тож якщо ви хочете бути впевнені в тому, що ваш подарунок гарантовано сподобається, і його не сховають в шухляду до інших банальних дарунків, завітайте до нашого магазину головоломок, і цілком можливо, що наступною людиною якій ви подаруєте головоломку будете ви самі.
Возврат к списку