Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб-Нд: 11:00–18:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань

ГО

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Історія гри ГО

Го – це логічна гра, яка містить стратегічний компонент. Виникла вона в Стародавньому Китаї приблизно одночасно з нардами. Го - настільна гра, яка досягла апогею своєї популярності серед подібних ігор вже у XX столітті. Настілку також іноді називають і-го або i-go.

Го розрахована на двох гравців. У початкових версіях грали в неї невеликим камінням. За даними розкопок та старовинних документів винайшли гру близько 2500 років тому. У VII столітті гру завезли до Японії. Японія популяризувала логічну гру і на момент XX століття гра досягла берегів Америки та Європи. Однак, якою б популярною гра не була у всьому світі, такого рівня, масштабності та кількості гравців, як у Японії, Кореї та Китаї немає більше ніде.

У Японії ГО взагалі називають грою Богів. Їй приписують відчуття гармонії, естетичного задоволення та мистецтво стратегії. Вона дає можливість осмислити свої кроки, промахи та дії.

Як грати в Го

Go - логічна гра на двох, стратегічна настільна гра, в якій відсутній ефект випадковості. Це баланс чорного та білого, ця гра не закінчується внічию, тут немає везіння. Гравець, дошка та каміння, і стратегічне мислення – все, що вам потрібно для захоплюючого проведення часу. Якщо коротко, то ваше завдання оточити опонента, його каміння своїм камінням. Мета – захоплення території.

Правила гри

 • Кожен гравець робить хід по черзі один за одним.
 • Камінь кладеться на перетин ліній дошки.
 • Чорні фішки ходять першими.
 • Якщо фішки вже на дошці, їх не можна зміщувати і рухати.
 • Кожен гравець намагається зайняти своїми фішками якнайбільше території на полі.
 • У кожного каменю чи групи каменів одного гравця має бути одна вільна точка виходу по вертикалі чи горизонталі.
 • Якщо фішка оточена камінням опонента та виходу в неї немає, вона вважається захопленою.
 • Для перемоги гравцю потрібно захопити якнайбільше територій та оточити камені опонента.
 • Після закінчення партії в Го йде підрахунок очок, і визначається переможець.

Що входить в комплект

Настільна гра Го включає в себе камені та дошку. Гральна дошка буває двох типів 19 на 19 чи 13x13. Вибір дошки залежить від рівня гравця. Якщо ви новачок краще починати свої перші партії у ГО з дошки 9x9, це маленька дошка нестандартна. Після цього, підвищуючи рівень своєї гри можна переходити на 13x13. І вже будучи впевненим у собі гравцем, зігравши близько 100 партій, можна переходити на стандартну дошку. Фішки зазвичай двох кольорів – чорні та білі. Іноді каміння може бути темно-коричневим.

Дошка – це прямокутне поле, розкреслене лініями. Зазвичай дошка з дерева, проте бувають унікальні комплекти з металу, пластику або бурштину.

Гравці використовують каміння - гральні фішки, плоскі та підлозі опуклі. У стандартній грі каміння 361. З них 180 білих та 181 чорних. Для партії достатньо 160 штук. Фішки найчастіше із пластику, скла, картону або кераміки. Фішки можуть бути і з дорогоцінного каміння.

Також у комплект входять чаші, де зберігають каміння. В офіційних турнірах використовують шаховий годинник для контролю часу.

Купити Го в https://kubik.in.ua/

Купити Go у Києві можна в інтернет-магазині Кубик з доставкою по Україні. У магазині настільних ігор та головоломок можна вибрати магнітну версію гри, компактну дорожню настільку. Купити Го можна на подарунок, адже це чудова настілка для розвитку стратегічного мислення та логіки.

 • Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • шт.
  Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору