Запрошуємо до співробітництва

Компанія "Розумний кубик" є офіційним імпортером та дистриб'ютором провідних світових виробників головоломок Thinkfun, Mefferts, Eureka, Huzzle, Recent Toys, Constantin, професійних спортивних кубиків GAN Cube, QYi MofangGe, якісних механічних головоломок YongJun, VCube, Croco.

Ми випускаємо власні лінійки популярних головоломок під торговими марками Заморочка, Smart Cube та Пішак. Продукція цих брендів відрізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Нашим партнерам ми пропонуємо якісний товар, оптову ціну, оперативне відвантаження замовлень, кваліфіковану допомогу та консультації з продажу. Для оптових замовлень у нас гнучкі умови, знижки та приємні бонуси для постійних клієнтів. Головоломки оптом у Києві Кубик – це вигідні умови та дружба на довгі роки.

Вся наша продукція сертифікована, набір сертифікатів ви отримаєте з першою поставкою. Купити головоломки оптом можна з доставкою по Україні. Працюємо безпосередньо з усіма регіонами України, мережами та інтернет-магазинами.

Як стати оптовим клієнтом:
Для того, щоб купити головоломки оптом, вам необхідно зареєструватися в інтернет магазині звичайним чином. У реєстраційній формі вам потрібно вказати свої дані та зв'язатися за телефоном (050) 477-32-20 з нашим менеджером. Якщо у вас є обліковий запис, просто зв'яжіться з нашим менеджером. Менеджер підтвердить ваш обліковий запис і надасть статус оптового клієнта. Якщо ви бажаєте, щоб ми з вами зв'язалися, оформіть будь-яке замовлення, а в коментарі до замовлення напишіть, що вас цікавлять оптові умови. Наш співробітник обов'язково вам передзвонить.

Умови роботи:
Оптові умови роботи доступні за посиланням для зареєстрованих користувачів зі статусом оптового клієнта.