Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб-Нд: 11:00–18:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань

Кулі лабіринти - Перплексус

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Куля-лабіринт

Куля-лабіринт - ідеальна іграшка для того, щоб зайняти свою дитину корисним і захоплюючим заняттям, особливо в дорозі. Головоломка компактна, не містить дрібних елементів і не розуміється. Таку іграшку можна взяти з собою і не переживати, що дитині буде нудно в дорозі. Лабіринтуси досить складні, тому для їх вирішення знадобиться час та терпіння.

Куля лабіринт perplexus або суперплексус – це лабіринт із заплутаних доріжок усередині прозорої пластикової сфери чи куба. Завдання прокотити маленьку металеву кульку через весь лабіринт і всі його перешкоди від старту до фінішу таким чином, щоб вона не впала з основної доріжки. Оригінал головоломки перплексус має вигляд сфери, проте є багато різновидів. Іграшка відрізняється за дизайном, складністю, за наявності перешкод і за розміром.

Ідея створити такий шар-лабіринт з'явилася ще в 70-х у дизайнера та викладача Майкла Макгінніса. Проте запуск повноцінного виробництва іграшки не вдався. І лише через 30 років американська компанія Busy Life, LLC купила ліцензію на головоломку, назвавши її Перплексус. Так, починаючи з 2008 року куля стала однією з найпопулярніших іграшок лабіринтів для розваг дітей від 3х років.

Користь перплексусу для дитини

 • Насамперед лабіринт сприяє розвитку моторики та спритності. Пройти всі ходи мебіуса і не впустити маленьку кульку складне завдання і вимагає від гравця спритності, координації рухів та вправності.
 • Лабіринтус розвиває логіку та просторове мислення. Маля вчиться продумувати свої ходи наперед, вибудовувати стратегію шляху по кулі і розуміти напрямок доріжок мебіуса.
 • За допомогою кулі тренується терпіння і посидючість, адже ситуація з кулькою, що постійно падає, може неабияк виводити з себе. Гравець навчається терпляче і зосереджено йти до кінцевої мети. Спокійно реагувати на провали та пробувати ще раз.

Різновиди мебіусу

Існує безліч компаній і брендів, що випускають кулю perplexus різних моделей та видів. Залежно від моделі лабіринту довжина траси може сягати восьми метрів, а перешкоди можуть бути різних рівнів складності. Також багато залежить від висоти бортів самих ходів і розміру маленької металевої кульки.

У магазині Кубик можна купити такі моделі perplexus:

 • Оригінальний Куля-лабіринт Перплексус. Це класична прозора пластикова сфера з трасами всередині та перешкодами для кульки.
 • Брелоки лабіринти. Ще зручніша і компактніша головоломка, яку можна повісити на сумку і вирішувати в будь-який зручний час. Відмінна розвага у дорозі. Така модель має вигляд міні лабіринтусу.

Купити шар лабіринт можна в нашому магазині з доставкою по Києву. Допоможемо підібрати мебіус за віком та рівнем складності з відправкою до будь-якого міста України. У магазині Кубик є найбільший перплексус на 208 бар'єрів із семиметровою трасою, куб лабіринт із скарбничкою та маленький міні лабіринт Уфо. Відмінний варіант подарунка чи дозвілля для дитини в дорогу.

 • Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору