Магазин головоломок "Кубик" - працює з 2007 року

Мета

Головоломка - цікава та доступна іграшка, яка допомагає розвивати інтелект та особистість.

Магазин головоломок "Кубик" має на меті зробити головоломки улюбленими та популярними в Україні.

Наша місія полягає у розвитку, задоволенні та об'єднанні дітей та дорослих за допомогою головоломок та розумних ігор.

ТИСЯЧІ

головоломок

СОТНі

різновидів кубика Рубика

График

Інтернет-магазин "Кубик" працює 7 днів на тиждень. Ми працюємо швидко і відправимо ваше замовлення у той самий день "Новою поштою" в будь-яку точку України.

Асортимент (офіційні дистриб'ютори)

Ми представляємо найбільший вибір головоломок в Європі в одному місці. Більше тисячі оригінальних головоломок світових брендів і українського виробництва, сотні механічних головоломок, десятки різновидів класичного кубика Рубіка 3х3х3. Новинки з усього світу швидко потрапляють на полиці магазину Кубик, щорічно поповнюючи нашу колекцію.

Наш магазин офіційний імпортер і дистриб'ютор всіх провідних світових виробників головоломок: Thinkfun, Mefferts, Eureka, Huzzle, Recent Toys, Constantin, професійних спортивних кубиків GAN Cube, QYi MofangGe, MoYu, DaYan якісних механічних головоломок, YongJun, VCube, YuXin, ShengShou, шахової продукції Shachqueen, ігор Fridollin, пазлів Crocodile Creek і магнітного конструктора Geomag.

Українські бренди

Також ми є виробниками головоломок з торговими марками Заморочка, Smart Cube, Точка сборки і Пешка. Продукція цих брендів відрізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Зробивши замовлення на https://kubik.in.ua/, ви завжди отримаєте оригінальні та якісні іграшки.

Для постійних клієнтів діють знижки:

5% накопичувальна знижка при одноразовій покупці на суму від 2000 ₴

7% накопичувальна знижка при одноразовій покупці на суму від 5000 ₴

10% накопичувальна знижка при одноразовій покупці на суму від 8000 ₴

Ціни на продукцію в магазині відповідають рекомендаціям виробників, а завдяки програмі лояльності для постійних клієнтів ви можете бути впевнені, що отримуєте головоломки за найкращою ціною.

Оптовим кліентам і магазинам партнерам

Компанія "Розумний кубик" є головним постачальником якісних головоломок до магазинів України. Для оптових замовлень ми маємо спеціальні умови співпраці, з ознайомленням з якими можна за посиланням.

Кубик TV

Ютуб-канал магазину "Кубик TV" регулярно випускає огляди всіх новинок та тримає в курсі новин світу головоломок та спідкубінгу. Відеоролик з YouTube.

Kubik School

За підтримки магазину функціонує школа зі складання кубика Рубіка. Ми регулярно проводимо заняття зі складання кубика 3х3 та інших механічних головоломок для дітей та дорослих. Заняття проводять професійні спідкубери.

Контакти школи швидкубінга: kubik.school тел: +38 067 44 13 004

Соціальна ініціатива

Ми підтримуємо спідкуберів і допомагаємо розвитку спідкубінгу в Україні. Ми організовуємо та надаємо допомогу в організації змагань зі спідкубінгу в різних містах України. Ласкаво просимо в світ головоломок, у нас весело та цікаво!