Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб-Нд: 11:00–18:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань

Точка сборки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Точка сборки

Історія бренду

Компанія «Точка складання» була заснована Сергієм Таргонею у 2011 році. Автор цієї української фірми впевнений, що в головоломки люблять грати і дорослі, і діти. Ідея бренду полягає в тому, що змінивши точку складання (фокус розгляду проблеми) можна вирішити будь-яке, навіть найскладніше завдання. Компанія займається виготовленням багатозадачних дерев'яних головоломок. Ігри «Точки складання» спрямовані на захоплюючий розвиток інтелекту, логіки, уяви, пам'яті та мислення у дітей та дорослих.

ТОВАРИ "ТОЧКА ЗБІРКИ" У МАГАЗИНІ KUBIK.IN.UA:

 • Танграм. Китайська головоломка "Сім дощок майстерності" або "Танграм". З семи дерев'яних дощечок гравцеві потрібно зібрати фігури, вказані у картці із завданнями. При вирішенні кожної із завдань потрібно використовувати всі фігури та не накладати їх одна на одну. Танграм має 525 завдань
 • Тешка. Головоломка, заснована на мозаїчному принципі. Із чотирьох різних фігур гравцеві потрібно скласти одну зі 100 форм, вказаних в інструкції. Спочатку здається, що це просто, але це враження розвіюється після початку гри. Завдання поділяються на вісім рівнів за ступенем складності
 • Кубасік. Гра для об'ємного конструювання. У комплекті 7 асиметричних фігурок: одна з них зібрана з 3 кубиків, решта – з 4. Елементи складаються не тільки в куб, який чекає на вас у фірмовій коробці з дерева, а й у 85 інших фігур. Додадуть варіантів повороти та «віддзеркалення». «Кубасик» розвиває дрібну моторику та нестандартне мислення.
 • Пентаміно. Головоломка включає 12 пентаміно (фігур, що складаються з 5 кубиків). Гра допомагає перейти від складання фігур на площині до об'ємного конструювання. «Пентаміно» можна використовувати як для самостійного складання певних фігур, так і для дуелі, в якій кожен із гравців вибирає один із елементів і кладе на поле так, щоб він не виходив за кордон. Виграє той, хто зміг викласти більше елементів.

Купити ігри та головоломки від бренду «Точка складання» за привабливою ціною легко в інтернет-магазині Kubik.in.ua. У нас представлені лише оригінальні екземпляри продукції, якість яких підтверджена відповідним сертифікатом. Ми надаємо гарантію якості ігор, представлених у нашому магазині. Доставка здійснюється по всій Україні, також замовлення можна забрати у Києві самовивозом. У нашому магазині ви можете протестувати товар перед покупкою.

Розгорнути
 • Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору