Як вибрати кубик Рубіка?

Різноманітність варіантів такої механічної головоломки як кубик рубика ускладнює вибір. На що варто звернути увагу і який куб купити розкажемо в цій статті.

Якість – найважливіша категорія при пошуку ідеальної головоломки. Існує близько 10 топових брендів, що виготовляють моделі кубів. Ознайомитись з асортиментом можна на сторінці нашого магазину кубики 3x3.

При виборі найкращого варіанта кубика рубика слід звернути увагу на рівень вашого збирання:

Новачок - початківець спідкубер, час складання якого довше однієї хвилини. Якщо ви тільки плануєте навчитися збирати цю розумну іграшку або маєте початковий рівень, то вам підійде куб бюджетної категорії;
Перехід від новачкового методу на швидкісний. Середній сегмент кубиків перехід на спортивну модель.
Спідкубер вже можна знайти топову магнітну головоломку для кращих результатів та участі у змаганнях.
Кубик рубика має ряд показників, у яких грунтується вибір спідкубера. Однак, завжди пам'ятайте про індивідуальні уподобання, швидкість моторики рук і рівень знань необхідних формул. Швидкісний куб не дає гарантій кращого часу. Багато що вирішує налаштування, знання алгоритмів та досвід.

На які особливості варто звернути увагу при виборі кубика 3x3?

1. Дата виготовлення моделі.

Світ кубобудування не стоїть на місці. Виробники щорічно випускають нові версії знаменитої іграшки, вигадуючи оригінальні інновації та удосконалюючи якість виробництва. Відповідно, чим пізніше рік випуску, тим краще.

2. Якість обертання граней.

Те, як кубик буде крутитися – найважливіше для користувача. Купити легкий та плавний куб зараз не важко. Якісна головоломка повинна різати кут, не потрапити, не заїдати та не розсипатися на високій швидкості.

3. Налаштування та внутрішню будову.

Внутрішній механізм допомагає налаштувати рубик під себе:

  • затягнути чи послабити гайки під центральними елементами;
  • замінити пружини більш тугі або слабкі;
  • змінити силу магнітів, їх становище.

Будова хрестовини переважно у всіх брендів однакова, крім Gan. Цей виробник вигадав IPG систему затягування або розслаблення грані без застосування викрутки, вручну, що дуже зручно.

Якість пластику всередині рубика також впливає на зносостійкість та особливості обертання. Однак не можна забувати про догляд і змащення.

4. Наявність магнітів.

Магнітна версія кубика - це цікаве нововведення у світі спідкубінгу. Саме з такими спортивними швидкісними головоломками беруть участь у змаганнях. Магніти розміщують у реберних чи кутових елементах, іноді навіть у центральних. Таке обладнання допомагає різати кут, контролювати кубик при швидкому обертанні, зменшувати ймовірність поломки.

5. Розмір та зовнішній вигляд.

Популярна іграшка приносить не тільки радість від обертання, а дарує естетичне задоволення. Завжди хочеться, щоб річ була і якісною, і гарною. Наш магазин намагається відповідати всій різноманітності смаків при виборі відповідного варіанту.

Стандартний розмір грані – 56 мм, проте бувають міні кубики, кубики для збирання однією рукою, брелоки. У таких випадках можна знайти головоломку та 2 см, 3,5 см, 4,5 см, 54 мм або навіть 68 мм. Вибирати слід, виходячи з особистих відчуттів, що зручніше тримати в руках.

Із зовнішнім виглядом кубика 3 на 3 вибір ширший.

ЗА КОЛЬОРОМ І ВИДУ ПЛАСТИКА ТРІЙКА МОЖЕ БУТИ:

  • із чорного пластику з вініловими яскравими наклейками;
  • без наклейок, із кольорової пластмаси;
  • різнокольорові (блакитні, білі, рожеві тощо) зі стікерами;
  • з кольоровим друком;
  • з різнокольоровими пластинами;
  • прозорою або світлою;
  • різьблений і з візерунками.

6. Ціна