Що подарувати першокласнику на 1 вересня?

Свято 1 вересня - це важливий та відповідальний момент у житті кожної дитини та її батьків. Перший раз у перший клас – це етап дорослішання та перехідний період для дітей.

Перше вересня хвилюючий день не лише для першокласників, звісно ж. Діти повертаються до школи після літніх канікул, вони мають що розповісти однокласникам і чим похвалитися. Скоріше б побачити друзів і дізнатися, хто як змінився за літо.

Однак, для першокласника цей день більш серйозний та хвилюючий. Адже дитина точно не знає, що на неї чекає в школі. Багато дітей не готові на всі 100% до школи. До речі, про готовність до школи ми говорили в нашому відео на Кубик TV.

Батькам дуже важливо бути поряд з малюком, підтримувати його та радувати. Важливо не позбавляти дитину дитячих розваг та іграшок, але при цьому залучати її до розвиваючих ігор. У день 1 вересня батьки можуть порадувати дитину подарунком. Окрім презенту, для першокласника можна створити святкову атмосферу.

Створюємо для першокласника приємну та радісну обстановку:

 • Батьки можуть прикрасити кімнату дитини до 1 вересня. Розвісити плакати, що підбадьорюють, надуть кулі або повісити прапорці і ліхтарики.
 • Після святкової лінійки у школі та перших уроків проведіть час разом із малюком. Вирушайте в дитяче кафе, на каруселі або займіться якимось спільним веселим проведенням часу.
 • Підберіть одяг для першокласника так, щоб йому було зручно. Доповніть образ святковим елементом. Бант, метелик, стрічки, веселий краватку або смішні шкарпетки. Будь-який елемент від якої дитині буде приємно та весело.
 • Батьки можуть прогулятися школою разом із дітьми, якщо це дозволено. Влаштувати екскурсію першокласником, познайомиться разом з ним з різними кабінетами, вчителями, шкільним двором чи майданчиком.
 • Зробити презент першокласнику до 1 вересня.

Створення комфортного та спокійного переходу дитини з дитячого садка до школи лежить не лише на плечах батьків. Проте, саме батьки можуть як ніхто інший зрозуміти свою дитину та підбадьорити, порадувати невеликим презентом.

Який же подарунок обрати першокласнику до 1 вересня

При виборі подарунка першокласнику варто звертати увагу на такі пункти, як безпека та якість іграшки, відповідність віку, здібностям та уподобанням, ціна, корисність та розвиток, привернення уваги, мотивація навчання та вивчення чогось нового.

Іграшка для дитини, яка йде в перший клас, повинна балансувати між розвагами та навчанням. Це може бути захоплююча гра, що розвиває, яка може зацікавити дитину своєю ігровою механікою.

ЩО МОЖНА КУПИТИ НА ПОДАРУНОК ПЕРШОКЛАСНИКУ В KUBIK.IN.UA

 • Логічні багатозадачні ігри від американського бренду Thinkfun та європейського бренду Eureka. Це захоплюючі яскраві ігри для розвитку логіки, просторового мислення, вивчення рахунку, англійської та навколишнього середовища. Такі ігри підходять для дітей 5 років, 6 років, 8 років та старше. Вони мають різні рівні складності та різні напрямки. Там і моторика, і фізика, і мови, математика. Цікаво буде навіть дорослим.
 • Кубики Рубіка - найпопулярніша головоломка у світі. Підходить для дітей віком від 7 років. Дуже розвиває логічне мислення та дрібну моторику.
 • Пазли. Розвиваюча гра для різного віку. Тут можна розглянути пазли алфавіти, пазл карта України або пазли з пори року та тваринами.
 • Настільна гра 4 в ряд. Найпопулярніша гра для розвитку дітей. Про неї ми теж робили відео. Подивіться обов'язково.
 • Невеликі головоломки з дерева, металеві головоломки або набори легких головоломок. Це невеликий та щодо бюджетний сувенір на будь-яке свято. Є різні рівні складності.
 • Магнітні кубики Сома. Це магнітні блоки для розвитку навичок конструювання, просторової уяви та кмітливості.
 • Танграм. Відома у всьому світі гра головоломка. З 7 шматочків різної геометричної форми можна зібрати все, що завгодно. Від букв алфавіту, цифр і фігур до тварин, машин, будинків та людей. Танграм може бути на магнітах, з дерева, яскравий та кольоровий або абсолютно екологічний.

Вибір оригінальних подарунків на будь-яке свято досить великий. Якщо ви не можете підібрати щось варте для свого чада, наші консультанти з радістю допоможуть знайти відповідний презент. А ще краще приходьте до нашого шоу руму після 1 вересня разом з дитиною. І він сам, у процесі гри, вибере те, що йому сподобається найбільше.