Які головоломки найпопулярніші

Які головоломки найпопулярніші - одне з найчастіших питань від наших клієнтів. Звичайно, щороку цей список може змінюватись, хто знає чим цікавитимуться любителі головоломок наступного року. Ми вирішили звернути увагу на найкласніші ігри, які будуть мати попит не один рік.

 • Які популярні головоломки поспішають купувати цього року
 • Кубик 3x3, який купують найчастіше
 • Топ 4 популярних головоломок серед дисциплін ВЦА
 • Найпопулярніші класичні головоломки
 • Наш топ список найкращих ігор головоломок

Які популярні головоломки поспішають купувати цього року

Цікавитися можна різними речами, але що залишається незмінним, то це популярність кубика рубика. Ця головоломка привертає увагу кожну людину вже десятки років. Напрочуд кубик утримує попит і донині. Він завоював любов дітей та дорослих.


КУБІК 3X3, ЯКИЙ КУПУЮТЬ НАЙЧАСТІШЕ

 • QiYi Warrior S 3x3 Color
 • MoYu Meilong 3C 3x3 Cube stickerless
 • Smart Cube 3х3 Magnetic stickerless
 • MoYu WeiLong WRM 3х3 color
 • MASTER Meilong Magnetic Cube (настроєний) + подарунок
 • YJ 3x3 YuLong V2 Magnetic

Коли покупець новачок йому цікаво все. Спідкубери вже більш прискіпливі у своєму виборі. Їм важливо який куб купувати, вони орієнтуватимуться на якість, на лідируючі позиції троячки у світі кубобудування. Новачок може замовляти немагнітний 3x3, спідкубер - модифікований магнітами. Однак, у кошик все ж таки найчастіше додають магнітні спортивні куби.

Спідкубери пам'ятають, що є й інші незвичайні головоломки серед дисциплін WCA.

Топ 4 популярних головоломок серед дисциплін ВЦА

Крім рубика на сайті kubik.in.ua  можна замовити будь-яку головоломку, вони також користується попитом.

Лідерство тримає всіма улюблена пірамідка. Найкласніший пірамінкс на 2021 рік у бюджетному сегменті - Yulong Pyraminx V2 M. Ця головоломка - незамінна річ для тих, хто тільки вчиться збирати на швидкість.

На другому місці приковує до себе увагу ск'юб. Всім відома версія ск'юбу від QiYi - Magnetic Skewb Wingy тримає лідерство. Цій моделі вдалося вийти в топ та радувати покупців нашого інтернет-магазину досі.

Звичайно ж, не залишається осторонь мегамінкс. Найбільш класним і продаваним став YJ YuHu 2М Megaminx, новинка 2020. Спідкубери звикли заощаджувати на цьому пазлі, тому дуже багатьом бюджетним версіям вдається вийти в топ. Вибирати, як бачите, є з чого, асортимент сучасних механічних головоломок вражає.

Зі скваєрами ситуація трохи складніша. У світі лише кілька магнітних. Остання популярна Новинка від YJ MGC - магнітний скварер.

Найпопулярніші класичні головоломки

Не кубиками єдині, як кажуть. Провівши аналіз, ми з'ясували, що на сайті найчастіше купують не лише рубик. Замовляють і традиційні головоломки. Люди цікавляться абсолютно різноманітними речами. Хтось любить метал, хтось дерево, хтось магнітний неокуб чи 3д пазл. Для освоєння таких ігор людина витратить не одну годину.

НАШ ТОП СПИСОК НАЙКРАЩИХ ІГР ГОЛОВОЛОМОК

 Металеві

Huzzle puzzle – японські литі;

цвяхи Grand Master Puzzles;

Із дерева

Міні Заморочка;

Танграм;

3d моделі

Конструктори Metal Earth;

Картонні 3D пазли;

Ігри головоломки   

Ігри-головоломки Thinkfun;

Шахи; Шашки;

Головоломки Блоки Мондріана;

Знайти та купити найкращі головоломки можна на сайті магазину Кубик. Постійне надходження новинок, акції та накопичувальні знижки порадують будь-яку людину. А дізнатися, що замовляють найбільше, можна у консультанта по телефону або прямо на сайті. Доставка Київ та інші міста України.